Spy slúchadlo STE12 Mini

Spy slúchadlo STE12 Mini

Miniatúrne špionážne slúchadlo STE12 mini je na trhu unikátnou novinkou. Z dielní výrobcu vyšlo v polovici roku 2013 a ihneď sa stalo najmenším špionážnym slúchadlom na svete.

Bol zachovaný anatomický tvar tela, kvôli tesniacim vlastnostiam a pre jednoduchšie vkladanie do ucha.

Pozrite si naše Špiónťaháky, s ktorými môžete slúchadlo STE12 použiť.

Hlasitosť a čistota zvuku je vysokej kvality - rovnaká ako pri predchádzajúcom modeli STE09 a to aj napriek zmenšeniu jeho veľkosti takmer o tretinu. Výdrž batérie je až 6 hodín.

Novinkou je aj nový dizajn držiaku na batériu. Na rozdiel od všetkých predchádzajúcich modelov sa pri modeli STE12 vkladá batéria do odšróbovatelného krytu, čo samozrejme uľahčuje jej vkladanie a vybaranie.

Telo slúchadla je telovej farby a ukončovací šróbovací kryt má čiernu farbu. Na farbe konca však pri tomto type nezáleží, pretože je možné ho vložiť hlbšie do zvukovodu, takže sa v uchu úplne stráca a nie je možné ho spozorovať zo žiadnych uhlov pohľadu.

Obsah balenia:

  • 1x Profesionálne slúchadlo STE12
  • 1x Batéria SR416SW
  • 1x Ochranná krabička
  • 1x Návod na použitie v slovenskom jazyku

Ak váhate a neviete sa rozhodnúť, či si u nás tovar zakúpite, tak tu je niekoľko dôvodov prečo si vybrať práve nás:

 

1.​ U nás nájdete najširší výber Špiónťahákov a spy slúchadiel za najlepšie ceny.

 

2.​ Všetky ťaháky vždy skladom a ihneď pripravené na odoslanie. Všetok tovar 100% otestovaný.

 

3.​ Rýchle doručenie tovaru do 1 - 2 pracovných dní. Poštovné hradíme za Vás už pri objednávke nad 70€ .

 

4.​ V našom internetovom obchode ponúkame iba kvalitné produkty od renomovaných výrobcov, na ktoré poskytujeme 24 mesačnú záruku.

 

5.​ Naša výhoda je v tom, že sa zameriavame iba na predaj Špiónťahákov a spy slúchadiel a tak si môžete byť istí, že sme odborníci v tomto smere a môžeme Vám so všetkým radi pomôcť a odborne poradiť.

 

6.​ Vzhľadom k tomu, že sme odborníci v tomto odbore - ponúkame záručný a pozáručný servis všetkých spy slúchadiel a Špiónťahákov.

 

7.​ Bezplatný poradenský servis, inštruktáž pri zapojení, alebo pri prvom použití je samozrejmosť. Sme Vám k dispozícii na telefónnom čísle 0948 089 890 alebo e-mailom na info@spiontahaky.sk.

 

8.​ Možnosť osobného odberu v našom kamennom obchode vo Veľkom Záluží , kde si môžete tovar vyskúšať a tak sa ľahšie rozhodnúť.

  • Kód produktu: STE12
  • Dostupnosť: Skladom
  • 69,00€

Dostupné možnosti